Про магазин

Бренд «Joma»

Компанія заснована в 1965 р. Фруктуосо Лопесом, «Joma» походить від імені сина Jose Manuel. «Joma» завоювала репутацію надійного виробника високоякісного футбольного взуття, футбольної форми, спортивного взуття та повсякденного одягу.

«Joma» є одним з лідерів по продажу футбольного взуття та одягу для футзалу завдяки розробкам нових типів спортивного взуття у тісній співпраці з гравцями та провідними фахівцями.

«Joma» має власний науково-дослідницький центр, який проводить розробки нових видів спортивного взуття у співпраці з Асоціацією дослідження взуття в Толедо та Інститутом Біомеханіки у місті Валенсія.

 «Joma» є технічним спонсором національної збірної України з футболу.

Національні збірні, що грають у «Joma»Редагувати

Футбольні клуби, що грають у «Joma»Редагувати

Серед футбольних клубів, які виступають в екіпіруванні фірми: «Вільярреал»«Еспаньйол»«Хетафе», «Расинг», «Сантадер» і «Саламанка» (Іспанія); «Свонсі Сіті»«Кіддермінстер Гарріерз» та «Стокпорт Каунті» (Англія); «Торіно»«Аталанта»«Сампдорія» (Італія); «Тулуза» (Франція); «Франкфурт» (Німеччина); «ФК Ейндговен»(Нідерланди); «БАТЕ»«Мінськ» (Білорусь); «Спортинг Кристал» (Перу); ФК «Войводина» та ОФК «Белград» (Сербія); «Маямі» (США); «Буковина»«Волинь»«Карпати»«Олімпік» (Донецьк)«Інгулець»«Оболонь-Бровар»«Колос» (Ковалівка)ФК «Полтава»«Скала»«Зірка»«Верес»«Кристал» (Херсон)«Енергія» (Нова Каховка)«Реал Фарма» (Україна), ФК "Прикарпаття" (Івано-Франківськ), АФК «Гідропарк юнайтед» (Київ), АФК «Васко да Гама» (Київ), ФК "Інтергал-Буд" та низка інших.

Зараз «Joma» — транснаціональна компанія з розгалуженою мережею дочірніх компаній у США, Німечині, Китаї, Італії, Мексиці, Гонконзі, Панамі та налагодженою дистрибуцією своїх товарів у понад 70 країнах світу.

Бренд «Kelme»

Kelme  –  іспанський  спортивний  бренд,  що  займається  виробництвом 
спортивного  одягу,  взуття  та  реманенту,  з  особливим  акцентом  на  командні види спорту, зокрема на футбол і футзал.
Бренд  Kelme  був  створений  з  метою  стати  еталоном  у  світі  спорту,  і  за більш  ніж  40  років  досяг  великих  успіхів.  Висока  якість,  доступна  ціна, широкий асортимент та стильний дизайн, поєднання унікальних традиційних та інноваційних технологій вирізняють іспанський бренд з-поміж інших спортивних брендів. 
За сорок років існування бренду було розроблено сотні технологічних рішень, тисячі моделей взуття та одягу, які обирають спортсмени у всьому світі. Сьогодні Kelme є технічним спонсором більш як 70 професійних ко-манд у тридцяти країнах світу. 
Взуття Kelme - це синонім футзалу. Ми маємо багату історію, в якій сезон за сезоном поєднуються досвід і дизайн, щоб створити взуття для най-вимогливіших гравців. Гравці збірної України з футзалу – Кирило Ципун, Артем Фаренюк та Сергій Журба, а також чемпіон Європи у складі ката-лонської барселони Жеверсон Чавес ди Мелу Фрейтас, більш відомий як Шимбинья - обрали для себе взуття від Kelme. 
В  нашій  країні  бренд  представленний  компанією  ТОВ  «Келме  Україна», 
яка є ексклюзивним дистриб’ютором Kelme в Україні. 

Національні збірні, що грають у «Kelme»

 

Про магазин Joma Style

Магазин спортивного одягу та взуття Joma Style є офіційним представником компанії ТМ «Joma» та ТМ "Kelme" в Україні.

Магазин спортивного одягу Joma StyleМагазин спортивного одягу Joma Style

Магазин спортивного одягу Joma StyleМагазин спортивного одягу Joma Style